Wykopałeś gigantyczną pyrę? Znasz przepis na pysze danie z pyry? Mamy dla Ciebie konkurs z nagrodami!

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Kolejna edycja konkursu na największą wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry, organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego skierowanego do kół gospodyń wiejskich z Wielkopolski odbędzie się 18 listopada 2023 r. w Hali Widowiskowo- Sportowej w Liskowie, w powiecie kaliskim.

Święto pyry ma na celu kultywowanie regionalnych tradycji kulinarnych, uczczenie zbiorów oraz integrację i zaangażowanie społeczności w wydarzenia organizowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Podczas imprezy zaplanowane są liczne atrakcje, a wśród nich występy artystyczne oraz lokalne przysmaki przygotowane przez koła gospodyń wiejskich. Nie zabraknie emocji związanych z rozstrzygnięciem konkursów, na które już dziś serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w Liskowie!

Zgłoszenia dotyczące potrawy prosimy przesyłać na adres: pyra@umww.pl lub dr.sekretariat@umww.pl do 31.10.2023 r. do godz. 15:30.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne pod adresem:

www. https://www.umww.pl/artykul/na-swieto-pyry-zapraszamy-do-liskowa

Finał zeszłorocznego konkursu na największa pyrę i potrawę z pyry odbył się w Ostrzeszowie. W tym roku zapraszamy do Liskowa (powiat kaliski).

Ogłoszenia
J3M