Śmiertelny wypadek na krajowej „jedenastce” w Rogaszycach. Samochód osobowy wypadł z drogi i się zapalił. Nie żyje 17-latek.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Do wypadku doszło w poniedziałek kilkanaście minut po północy. Służby otrzymały informację o pożarze samochodu osobowego i trzech osobach poszkodowanych. – Na miejscu okazało się, że pojazd był już cały objęty ogniem, a dwie osoby znajdowały się poza pojazdem. Po kilku minutach, około 100 metrów od pojazdu znaleźliśmy też trzecią osobę poszkodowaną – przekazał dyżurny KP PSP w Ostrzeszowie.

Niestety pomimo reanimacji życia 17-latka nie udało się uratować. Więcej informacji już wkrótce.

AKTUALIZACJA

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na prostym odcinku drogi krajowej K11, poza obszarem zabudowanym, 19-letnia mieszkanka Ostrzeszowa, kierując samochodem marki BMW, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechała na prawe pobocze, a następnie na przydrożną łąkę, gdzie auto zaczęło się palić – przekazała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

W pojeździe oprócz kierującej znajdowało się dwóch pasażerów. Jeden z nich, 17-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu, natomiast drugi pasażer – 19-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, trafił do szpitala w Ostrzeszowie.

Kierująca pojazdem była trzeźwa i została przetransportowana do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim celem ustalenia obrażeń – dodała policjantka. – Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalone zostaną w toku prowadzonego  przez ostrzeszowską komendę postępowania.

W wypadku brał udział również pies, który nie przeżył. RED

fot. OSP Ostrzeszów/FB

Ogłoszenia
Plus