Większość z Was kojarzy Olę przede wszystkim ze sportem. Od małego trenowała pływanie, grała w badmintona, ale najwięcej czasu poświęcała siatkówce. Już w wieku 8 lat rozpoczęła przygodę z piłką siatkową w drużynie UKS KOLIBER OSTRZESZÓW, którego barwy reprezentuje również w obecnym sezonie – kapitan drużyny (obecnie zespół gra w III lidze ).

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Zawsze daje z siebie 100% zaangażowania. Marzenia o dalszej grze i uprawianiu sportu przekreślić może uraz, którego Ola doznał w trakcie ostatniego meczu.

Diagnoza jest bezlitosna – całkowite uszkodzenie więzadeł krzyżowych przednich, więzadła pobocznego oraz łąkotki przyśrodkowej. Odkładanie operacji każdego dnia przekreśla jej szanse na sprawność fizyczną i powrót na boisko. Jedyną szansą na szybki powrót do zdrowia jest operacja w prywatnej klinice. Koszt operacji wraz z rehabilitacją to 25 000 zł.

Otrzymane środki przeznaczone zostaną na sfinansowanie operacji oraz długotrwałej rehabilitacji, która jest niezbędna do przywrócenia sprawności uszkodzonym więzadłom i łąkotce.

Pomóc Oli można klikając TUTAJ

 

Ogłoszenia
J3M