Wiktoria Gąsiewska, Aleksandra Skraba, Grażyna Zielińska, Artur Dziurman, Sebastian Wątroba i Daniel Roman– te nazwiska znają chyba wszyscy miłośnicy kina i telewizji w naszym kraju. Tym bardziej więc jest nam miło przypomnieć, że ci znani i cenieni aktorzy znajdą się w obsadzie kolejnego filmu tworzonego na terenie powiatu ostrzeszowskiego.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Podobnie jak w przypadku „Umorzenia” sprzed kilku lat za projektem pt. „Algorytm życia” stoi Jakub Zadka, który do współpracy ponownie zaprosił Patryka Jurka, reżysera tak znanych seriali paradokumentalnych jak: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112” czy „Zdrady”.

Należy zaznaczyć, że projekt będzie miał szansę powstać dzięki zaangażowaniu miejscowych przedsiębiorców. Wraz z J. Zadką i P. Jurkiem grupę producencką Eternal Frames Production tworzy Sławomir Pawlak, a wsparcie okazały firmy „Świat Płytek” i „FutuStal.pl”. Filmowcy zapraszają do współpracy również mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego, poszukiwani są statyści: dzieci i dorośli w różnym wieku! Szczegółowe informacje znaleźć można na plakacie. RED

Ogłoszenia
J3M