Wiadomo już, kto będzie nowym dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rojowie. Zwycięzcą konkursu na to stanowisko został obecny wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Siedlikowie Sławomir Kobzda.
Choć był to jedyny kandydat, jego wybór nie był pewny. Po pozytywnej ocenie formalnej złożonej przez niego aplikacji, musiał przekonać do swojej wizji funkcjonowania szkoły członków 11-osobowej komisji konkursowej, czyli przedstawicieli Kuratorium Oświaty, samorządu gminnego, grona pedagogicznego, rodziców uczniów oraz związku zawodowego. Jak powiedział nam burmistrz- Patryk Jędrowiak, zdecydowana większość tego grona opowiedziała się za, co oznacza zielone światło dla powołania S. Kobzdy na stanowisko dyrektora.
Ale jaja. Dawniej kandydował w wyborach z ramienia PSL. Za czasów Witka zagorzały przeciwnik obecnego Burmistrza a teraz jego wierny kibic. W wyścigu do koryta nie ma zasad i można zmieniać poglądy zależnie od kierunku wiatru. Podobnie było z posłanką Możdżanowską, sami zaufani ludzie w tym PSL-u. No cóż powodzenia i zobaczymy jak się Pan Dyrektor spisze w nowej roli, czy nie będzie czasem znanej już spychologii.
Czy fakty przedstawione przez JUSTIN-Ę wskazują jednoznacznie na autora wypowiedzi ? I ten język ..Ale jaja :))
Gallu Anonimie czytaj Dżastin. Nie dodawaj literek takich jakbyś chciał, aby siać zamieszanie. „Ale jaja” to niby jaki to język, oczeg ciebie Gallu.?
Anonima ni ma, bo Justin i Justina to jedna rodzina.
Uderz w stół, a …..Justiny się odezwą….
Nie spisał się ani w pół procenta. Totalna porażka. Piszę to ja- antagonistka byłej dyrektorki, ale z perspektywy czasu jednak doceniająca ją w roli dyrektora.
Czyli jest nareszcie tak jak chciał od poczatku włodarz miasta
To nic pewnego, poczekamy na decyzję WSA, p. Jedrowiak jest przekonany i to obwieszczał we wszystkich sprzyjających sobie mediach ze termin złożenia wniosku minął. Jest w wielkim błędzie, szybkość podejmowanych decyzji nie popłaca. Przekonamy się niebawem.
takie mydlenie oczu jak z telefonem, który miał być oddany do sprawdzenia policji. Miał byc i nigdy nie został. Brak argumentów by WSA sie tym miał zajmować.
Tragedia! Nie było innych kandydatów?
Jest w tekście „Choć był to jedyny kandydat”. Ale zgadzam się z tym że to tragedia.
Źle dla tej szkoły.
Szkoda tej fajnej szkoły i szkoda naszych dzieci.
Szkoła powinien zarządzać profesjonalistą nie amator.
Nie było, ten był jeden jedyny i słuszny hehe
Nawet nie zbyt dobry nauczyciel a co dopiero dyrektor
Prawdziwy sługus
To prawda, przedtem służył PSL a teraz ,,postępowej” lewicy hehehe, tylko czekać kiedy domaluje odpowiednie kolory tęczy
Tragedia i co dalej.
Najbardziej na tym wyborze zyska Siedlików bo pozbędzie się tego „pedagoga” ze swojej szkoły. Jest to wyjątkowo mdły i sztuczny człowiek.
Dajcie już chłopu spokój! On szybko odkryje (lub już odkrył), że musi się postarać. Tu nie da się ściemnić! To nie jest ciepła posadka, bo taki zespół szkół to duża, skomplikowana instytucja, więc wszystkie słabości z czasem zostaną obnażone. Krótko mówiąc, do roboty panie Sławku!!! Zależy nam na dobru dzieci, więc czekamy na dobre efekty i trzymamy kciuki.
Sługus pełną gębą
Nic nie przesądzajcie. Zobaczymy jak ustosunkuje sie Wielkopolski Sąd Administracyjny wobec odwołania pani byłej dyrektor?
Tyle to wszystkich interesuje co zeszłoroczny śnieg :/ Już po sprawie
Chyba „Wojewódzki”.
Szkoda szkoły i dzieci…
Cienko to widzę. Szkoda szkoły