Podnosząc standardy oraz chcąc zapewnić klientom większe bezpieczeństwo oraz komfort wizyty wprowadzamy nowe zasady obsługi bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym w Ostrzeszowie.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Od 3 sierpnia sprawę w urzędzie będzie można załatwić wyłącznie po dokonaniu rezerwacji planowanej wizyty.

Wizyty można rezerwować od 21 lipca na 3 sposoby:

przez internet – na stronie www.wielkopolskie.kas.gov.pl, klikając w baner „Wizyta w urzędzie skarbowym – umów”,
telefonicznie – dzwoniąc do naszego urzędu,
osobiście – podczas wizyty w urzędzie w punkcie rezerwacji wizyt.
Możliwość elektronicznej rezerwacji wizyty jest już standardem w wielu instytucjach i wierzymy, że to rozwiązanie sprawdzi się również w administracji skarbowej. Wprowadzenie zasady, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługiwani są wyłącznie klienci umówieni, to większy komfort dla samych klientów, którzy z wyprzedzeniem będą mogli zaplanować załatwienie swoich spraw podatkowych. Ograniczenie liczby osób równocześnie przebywających w urzędzie, to również większe bezpieczeństwo naszych podatników.

Bardzo nam zależy na współpracy i wsparciu komunikacyjnym z Państwa strony, tak aby móc dotrzeć z informacją o zmianach do możliwie najszerszego grona naszych klientów. Wraz z pismem przekazujemy treść komunikatu na stronę internetową, a także plakaty informacyjny. Będziemy wdzięczni, jeśli zgodzą się Państwo na udostępnienie tych materiałów na stronach internetowych.

Mamy nadzieję, że wprowadzane nowe rozwiązanie pozwoli nam na zapewnienie jeszcze wyższych standardów obsługi klienta.

Ogłoszenia
Compre