Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy od grudnia do stycznia okradali jeden ze sklepów samoobsługowych w Kraszewicach. W ich ustaleniu pomógł monitoring.

Ogłoszenia
Instal Grunt

1 lutego br. dzielnicowi z grabowskiego komisariatu policji otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży na terenie jednego z marketów w Kraszewicach. – W rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że dwóch mężczyzn w okresie od 21 grudnia 2021 r. do 15 stycznia 2022 r. dokonało kradzieży artykułów spożywczych oraz napojów alkoholowych na łączną kwotę 661 złotych. Moment kradzieży został zarejestrowany przez znajdujący się na terenie sklepu monitoring, który został udostępniony przez kierowniczkę sklepu policjantom w celu identyfikacji sprawców – poinformowała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

Policjanci ustalili, że sprawcami kradzieży są 34 i 37-letni obywatel Gruzji, którzy zatrudnieni są w jednym z zakładów produkcyjnych na terenie miejscowości Kraszewice. 11 lutego mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, po przedstawieniu zarzutów i zastosowaniu środków w postaci kary grzywny w kwocie po 500 złotych dla każdego sprawcy oraz obowiązku naprawienia szkody zostali zwolnieni do domu.

Ogłoszenia
J3M