Chyba jeszcze nigdy funkcjonariusze tak szybko nie pojawili się na miejscu zdarzenia” – napisała na Facebooku Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie. Chodzi oczywiście o opublikowany w sieci film, na którym widać jak kierowca mazdy wjeżdża na chodnik i uderza w latarnię. Wszystko działo się na oczach policjantów.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Do zdarzenia doszło 30 września, jednak dopiero teraz nagranie trafiło do sieci. Widać na nim jak czarna mazda wjeżdża na chodnik i uderza w latarnię uliczną, ta wyłącza się i przewraca. Wszystko to działo się na oczach policjantów, którzy już po kilku sekundach zatrzymali się przy rozbitym samochodzie.  

30 września o godzinie 23:45 funkcjonariusze z mikstackiego posterunku, podczas pełnionej służby najechali na zdarzenie drogowe, do którego doszło na ul. Krakowskiej w Mikstacie – potwierdza st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

Za kierownicą mazdy siedział 23-letni obywatel Indii, który jak się okazało był kompletnie pijany.  „Wydmuchał” ponad dwa promile. RED

Ogłoszenia
Zielony Ogród