W weekend (19/20 lutego) odbył się turniej piłkarski organizowany przez kobylogórską Akademię Piłkarską Reissa. Było dużo grania, radości i emocji. Oto krótkie podsumowanie poszczególnych zmagań:

Ogłoszenia
Wawrzyniak

Sobota 19 lutego:

rocznik 2016 – turniej bez klasyfikacji; medal dla każdego; puchar dla każdej drużyny;

Król strzelców turnieju: zawodnik Akademii Piłkarskiej Reissa – Kępno; Oleksandr Magerowski.

Drużyny grające na turnieju:

Akademia Piłkarska Reissa – Kobyla Góra/Mąkoszyce I

Akademia Piłkarska Reissa – Kobyla Góra/Mąkoszyce I

Akademia Piłkarska Reissa – Kępno I

Akademia Piłkarska Reissa – Kępno II

Akademia Piłkarska Czerwono Czarni Start Namysłów I

Akademia Piłkarska Czerwono Czarni Start Namysłów II

Akademia Piłkarska KAO Odolanów

Akademia Piłkarska Czech Ostrzeszów

 

rocznik 2014 – turniej o miejsca; medal dla każdego; puchar dla drużyn 1-3;

Król strzelców turnieju: zawodnik Akademii Piłkarskiej Reissa – Kobyla Góra/Mąkoszyce: Franciszek Dziadek.

Najlepszy bramkarz turnieju: Gabriela Szymańska – Akademia Piłkarska Czech Ostrzeszów

Miejsce I – Akademia Piłkarska Reissa – Kobyla Góra/Mąkoszyce

Miejsce II – Akademia Piłkarska Czech Ostrzeszów

Miejsce III – Klub Piłkarski Krążkowy

Miejsce IV – Akademia Piłkarska Czerwono Czarni Start Namysłów

Miejsce V – LZS Siedlików

 

Niedziela 20 lutego:

rocznik 2015 – turniej bez klasyfikacji; medal dla każdego; puchar dla każdej drużyny;

Król strzelców turnieju: zawodnik Akademii Piłkarskiej Czech Ostrzeszów; Wiktor Wapiński

Drużyny grające na turnieju:

Akademia Piłkarska Reissa – Kobyla Góra/Mąkoszyce

Akademia Piłkarska Reissa – Kępno/Wieruszów

Akademia Piłkarska Czerwono Czarni Start Namysłów

Akademia Piłkarska KAO Odolanów

Akademia Piłkarska Czech Ostrzeszów

Łużyczanka Kuźnica Grabowska

Piłkarskie Strusie Dziadowa Kłoda

Zefka Kobyla Góra

rocznik 2013 – turniej o miejsca; medal dla każdego; puchar dla drużyn 1-3;

Król strzelców turnieju: zawodnik Akademii Piłkarskiej Szczot Twardogóra – : Seweryn Górowski

Najlepszy bramkarz: Filip Kazimierczak – Akademia Piłkarska Reissa – Kalisz

Miejsce I (10pkt.) -Akademia Piłkarska Szczot Twardogóra

Miejsce II (10 pkt.) – Akademia Piłkarska Reissa – Kalisz

Miejsce III (9 pkt.) – Akademia Piłkarska Czech Ostrzeszów

Miejsce IV (8 pkt.) – Akademia Piłkarska Reissa – Kobyla Góra/Mąkoszyce

Miejsce V (4 pkt.) – Pogoń Oleśnica

Miejsce VI (1 pkt.) – Akademia Piłkarska KAO Odolanów

AP Reissa Kobyla Góra

Ogłoszenia
Zielony Ogród