Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Numerolodzy przypisują lustrzanej dacie 22.02.22 magiczne, a nawet mistyczne właściwości. Tego zdania jest również wójt Kraszewic Konrad Kuświk, który dla swoich mieszkańców i czytelników portalu Ostrzeszowinfo.pl przygotował specjalny konkurs.

Oprócz sześciu dwójek data 22 lutego ma jeszcze dwie cechy. 22.02.2022 to drugi dzień księżycowy. Po drugie, 22 luty 2022 to wtorek – drugi dzień tygodnia. Dwa symbolizuje: harmonię, miłość, przyjaźń, dyplomację. W tym dniu warto budować relacje, przywracać zerwane połączenia i oczywiście spędzać czas z bliskimi np. na terenie gminy Kraszewice.

Zapraszamy do odwiedzin przyjaznej gminy Kraszewice, w centrum której można przysiąść nieopodal 1100-letniego cisa na ławeczce Jerzego Różyckiego – słynnego polskiego kryptologa, odwiedzić w Kuźnicy Grabowskiej unikatowe Muzeum Elementarza im. prof. Mariana Falskiego i zapoznać się ze zbiorami elementarzy z różnych zakątków świata, a także trafić na Koniec Świata, gdzie niedawno stanął pewien pomnik – zachęca włodarz i zaprasza jednocześnie do udziału w naszym konkursie.

Do wygrania są magiczne praliny, które można wygrać odpowiadając na bardzo proste pytanie: w jakiej wsi leży wspomniany Koniec Świata. Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: kontakt@ostrzeszowinfo.pl.

Słodkie upominki otrzyma pierwszych pięć osób. Na prawidłowe zgłoszenia czekamy do godz. 13. Powodzenia!

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski