Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który w  sobotę (17 października) będąc pod znacznym wpływem alkoholu uderzył w zaparkowanego volkswagena i ogrodzenie prywatnej posesji.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 13. w Kuźnicy Grabowskiej. – W toku podjętych na miejscu czynności funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną ustalili, że 30-letni mieszkaniec gm. Czajków, kierując samochodem marki Opel, zjechał na pobocze i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki VW, a następnie w opłotowanie posesji – relacjonuje asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

Jak się okazało, mężczyzna prowadził samochód znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wynik: 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. To jednak nie wszystko, 30-latek wsiadając za kierownicę złamał wydane dwukrotnie przez sąd bezterminowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Skrajnie nieodpowiedzialnemu mężczyźnie grozi dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara pozbawienia wolności – dodaje policjantka. RED

Ogłoszenia
J3M