Pierwsze dary dla uchodźców z Ukrainy dotarły do Świetlicy Środowiskowej w Skrzynkach, gdzie powstaje tymczasowe miejsce ich pobytu. W akcję zaangażowali się nie tylko mieszkańcy Skrzynek, ale i okolicznych miejscowości, którzy licznie odpowiedzieli na apel Burmistrza Miasta i Gminy Grabów nad Prosną o przekazywanie najpotrzebniejszych rzeczy.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Wśród artykułów potrzebnych do wyposażenia lokalu niezbędne są też pralki. Stąd prośba do osób, które mogą je podarować – potrzebne są 4.

Nadal też zbierane są: woda butelkowana, żywność z długoterminową datą ważności (mąka, makaron, cukier, olej, ryż, kasza, herbata, kawa, cukier itp.), środki higieniczne (papier toaletowy, ręczniki jednorazowe, mydło, pampersy, podpaski, szampony, pasty do zębów, szczoteczki), środki czystości (proszki do prania, płyny do naczyń, itp.), zabawki dla najmłodszych. Będziemy wdzięczni za przekazanie 3 szaf na ubrania (o odzież poprosimy, jeżeli wystąpi taka potrzeba).

Wymienione produkty są przyjmowane codziennie (oprócz soboty i niedzieli) w Świetlicy Środowiskowej w Skrzynkach 82, w godzinach 16:00-21:00 (do odwołania). W przypadku chęci dostarczenia produktów w innych godzinach i dniach prosimy o kontakt z koordynatorem zbiórki – Renatą Stępień, pod numerem telefonu 601 651 161. UMiG Grabów

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski