23 września Tomasz Przybylski, Marcin Kowalczyk oraz Kewin Prymas zawalczą w zawodowych pojedynkach podczas gali Kalisz Fight Night.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

W Hali Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu przy ulicy Łódzkiej 29 zobaczymy pojedynki zawodowe i amatorskie w kickboxingu, a także starcia w boksie.

Tomasz Przybylski zmierzy się w zawodowym pojedynku kat -77kg z Patrykiem Szulcem z klubu Striker Turek. Jego rywal jest tegorocznym medalistą Mistrzostw Polski. Marcin Kowalczyk podejmie w kat -81kg doświadczonego zawodowca Amadeusza Mućkę (Corio Team). Kewin Prymas w formule pro-am -86kg bedzie walczył z Dawidem Wojciechowskim (Miko Gym Swarzędz).

Przybylski, Kowalczyk i Prymas powrócą do ringu po zwycięstwach, które zanotowali podczas KBC Night w Ostrzeszowie 26 czerwca.

Przed kaliską publicznością zaprezentują się również utytułowani i utalentowani sportowcy z lokalnych ośrodków, m.in.: Aleksander Stawirej, Oskar Dąbrowski, Nicola Kaczmarek, Maciej Herbich, Adam Borowski czy Łukasz Grudziecki. W walce wieczoru wystąpi zawodowy pięściarz, wychowanek Prosny, mający na swoim koncie również pojedynki w kickboxingu Miłosz Grabowski.

Ceny biletów na galę Kalisz Fight Night zaczynają się od 50 zł. Można je nabywać w kilku punktach – Staniszewska Finanse przy ul. Górnośląskiej 11 (w godz. 9:00-17:00) oraz za pośrednictwem klubów sportowych Prosna Kalisz, Kick-Boxing Club Poprawa oraz Kruk Gym. Kick Boxing Club Poprawa

Ogłoszenia
J3M