Wypad do Wrocławia to wspaniały pomysł, jeśli chcielibyście oderwać się od rutyny i przeżyć wyjątkowe chwile. Polecamy wydarzenia, które zachwycą każdego miłośnika kultury. Jeśli jednak chcielibyście zobaczyć pełen harmonogram wydarzeń i ich opisy, zajrzyjcie na portal kicket.com (dawne ewejściówki.pl).

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Spektakl “Sen nocy letniej” w Teatrze Polskim we Wrocławiu
“Sen nocy letniej” to jedna z najbardziej zabawnych sztuk Williama Shakespeare’a. W Teatrze Polskim niedawno (9 września) odbyła się wyjątkowa premiera, która zachwyciła widzów rozmachem, scenografią i humorem.

Wrażenie robi nie tylko sama fabuła, ale również wspaniała scenografia i kostiumy. W charakteryzacji aktorów zadbano o najmniejsze szczegóły – stroje, makijaż i rekwizyty doskonale oddają atmosferę tajemniczego lasu, czy elżbietańskiej Anglii.

Spektakl utrzymano w klimacie baśni poetyckiej, w której świat magiczny płynnie przenika się z rzeczywistym. A o czym jest spektakl? Przede wszystkim o miłości, uczuciach i relacjach. Scenę wypełniają elfy, które ingerują w życie bohaterów, kochankowie, rzemieślnicy, książę Aten, królowa Amazonek i wiele więcej niesamowitych postaci.

Pokaz burleski “SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND – Christmas Show”
Lubicie świąteczną atmosferę? W kultowym Vertigo Jazz Club & Restaurant odbędzie się wydarzenie, które zachwyci Was nastrojem. Już 18 grudnia na scenie możecie podziwiać “SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND – Christmas Show”.

Podczas wydarzenia będziecie mogli posłuchać świątecznych hitów, takich jak “All I want for Christmas”, “Santa Baby” i “Let it Snow”. Spodziewajcie się widowiskowego baletu, tańca, śpiewu i znakomitej muzyki na żywo.

Co więcej, zobaczycie też Świętego Mikołaja i baletnicę śnieżkę, no i co najważniejsze, otrzymacie niepowtarzalne prezenty.

Koncert Igora Herbuta “Igor Herbut Solo”
Wiele osób zna Igora Herbuta jako lidera zespołu LemOn. Mnóstwo osób kojarzy go też z 3. edycji „Must Be the Music. Tylko muzyka”, podczas której zdobył nagrodę główną.

Jednak tym razem artysta proponuje coś absolutnie wyjątkowego. Już 22 grudnia we Wrocławiu w Narodowym Forum Muzyki będziecie mogli wybrać się na jego koncert “Igor Herbut Solo”. Muzyk będzie grał na pianinie i śpiewał piosenki ze swojego debiutanckiego albumu solowego “Chrust”.

Dodatkowo, będziecie mogli zatopić się w niezwykle emocjonalnych tekstach, w których Igor dzieli się z odbiorcami intymnymi i osobistymi historiami. Niektóre z utworów to “Latające słonie”, “Wdzięczność”, „Kroki”, Jasny” i „Krakowski Spleen”.

Ogłoszenia
Compre