PAGRA Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się doradztwem i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym. Realizujemy zamówienia dla przedsiębiorców, jak i właścicieli gospodarstw domowych.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Pomagamy również właścicielom gospodarstw rolnych, gdyż energia elektryczna jest jednym z największych kosztów prowadzenia działalności gospodarstwa rolnego. Dzięki dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej jesteśmy w stanie znacznie obniżyć koszt energii elektrycznej.

Głównym celem firmy podczas wykonywania instalacji fotowoltaicznych jest przestrzeganie aktualnych aspektów prawnych i stosowanie się do dobrych praktyk branży fotowoltaicznej. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej.

Prawidłowo zamontowana instalacja fotowoltaiczna praktycznie jest bezobsługowa. Użytkownik po podłączeniu przez fachowców, nie musi ingerować w jej działanie, ponieważ energia elektryczna jest produkowana i przesyłana do domowej sieci automatycznie. .

Instalacje wykonane przez firmę PAGRA są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

Jesteśmy przekonani, że w życiu liczy się coś więcej niż tylko biznes i dobra materialne, zawsze uważamy, że warto wspierać ludzi z pasją. Pomagamy w rozwijaniu talentów sportowych, dlatego miło nam poinformować, że od 1 sierpnia 2021 zostaliśmy głównym sponsorem drużyny piłkarskiej Pelikan Grabów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: https://pagra.eu/

 

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski