Tragiczny finał mogło mieć zdarzenie, do którego w poniedziałek (25 marca) doszło na ulicy Krakowskiej w Mikstacie. Około godziny 10.00 17-letni mieszkaniec tej miejscowości wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letni mieszkaniec Mikstatu, w miejscu do tego nie wyznaczonym, tj. poza przejściem dla pieszych, wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd ciężarowy marki man, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu górowskiego, a następnie oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia – relacjonuje st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. – Po chwili został zatrzymany przez policjantów w rejonie swojego miejsca zamieszkania. Kontrola trzeźwości wykazała, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu „wydmuchując” 0,11 mg/l alkoholu.
Z uwagi na odniesione obrażenia nastolatek został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie pobrano od niego krew do badań. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama
Ogłoszenia
Salon Fryzjerski