Zakład Gospodarski Mieszkaniowej wychodzi naprzeciw przyszłym lokatorom i najemcom lokali usługowych, prosząc ich o wypełnienie specjalnej ankiety dotyczącej budowy bloku mieszkalnego w Ostrzeszowie.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Przypomnijmy, zgodnie z projektem przy ul. Jana Pawła II powstać ma pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny. Pierwsza kondygnacja (podziemna) przeznaczona ma zostać na 48-stanowiskowy garaż, 48 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne. Na parterze planuje się powstanie 10 lokali usługowych o łącznej powierzchni użytkowej 892,91 m2, wejście do lokali usługowych będzie znajdowało się od strony ulicy. Dodatkowo na potrzeby lokali zaplanowano odpowiednią ilość miejsc postojowych. Na pozostałe trzy kondygnacje (I, II i III piętro) będą składały się lokale mieszkalne.

Zaprojektowano 48 mieszkań, każde z nich posiada balkon, natomiast trzy mieszkania zlokalizowane w narożniku budynku posiadają dodatkowo loggię. W większości mieszkań balkony dostępne są z pokoju dziennego, natomiast w nielicznych mieszkaniach – z sypialni. Mieszkania mają powierzchnię od 33,65 m² do 69,08 m². Dostęp do nich zapewnia 5 klatek schodowych, które wyposażone będą w windę. Dodatkowo w budynku przewidziano 3 wózkownie, które będą dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Mieszkania będą indywidualnie opomiarowane, ciepło na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej będzie dostarczane z sieci miejskiej. Mieszkania nie będą wyposażone w instalację gazową, dlatego w kuchniach oraz pomieszczeniach z aneksem kuchennym przewidziano odpowiednią instalację elektryczną przystosowaną do kuchni elektrycznych.

Budynek przystosowany będzie dla potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez wejścia na parterze zarówno do części mieszkalnej, jak i do lokali usługowych. Dodatkowo dla gości i klientów lokali usługowych zaprojektowano 3 miejsca postojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Projekt przewiduje budowę układu komunikacyjnego, dróg manewrowych, miejsc postojowych i chodników. W planach jest również budowa połączenia z drogą publiczną – dwa zjazdy do posesji bezpośrednio z drogi gminnej – ulicy Jana Pawła II. Teren wokół budynku obsadzony zostanie zielenią, będzie oświetlony, powstaną też ławki, a także plac zabaw i miejsce gromadzenia odpadów.

Chętnych lokatorów i przedsiębiorców ZGM zaprasza do wypełnienia specjalnej ankiety dotyczącej preferencji mieszkaniowych oraz biznesowych w ramach planowanej inwestycji, jest ona dostępna nie tylko w internecie, ale również w siedzibie spółki przy ul. Sportowej 2a w Ostrzeszowie. RED

Ogłoszenia
J3M