Szkołą Podstawową w Kaliszkowicach Ołobockich przez kolejną kadencję będzie zarządzać dyrektor Katarzyna Kaźmierczak. Trzy panie: Dominika Biegańska, Klaudia Maj i Agnieszka Sobczak rozpoczęły nowy rok szkolny już ze stopniem nauczyciela mianowanego. 

Ogłoszenia
Instal Grunt

W dniu inauguracji nowego roku szkolnego burmistrz Henryk Zieliński w towarzystwie Elżbiety Gorowij – inspektora ds. oświaty i spraw społecznych w UMiG Mikstat spotkał się z nauczycielkami, dla których ten dzień był także początkiem kolejnego etapu w ich karierze zawodowej.

Włodarz Mikstatu wręczył stosowny dokument i złożył gratulacje trzem paniom, które w dniu 25 sierpnia br. przeszły pomyślnie egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego otrzymały:

– Dominika Anna Biegańska – nauczycielka Publicznego Przedszkola w Mikstacie

– Klaudia Ewa Maj – nauczycielka Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Kaliskich

– Agnieszka Sobczak – nauczycielka Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Ołobockich.

Tego  samego dnia Katarzyna Ewa Kaźmierczak otrzymała kolejną nominację na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Ołobockich na okres kolejnych 5 lat szkolnych, czyli od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2028 roku. PK

Ogłoszenia
Zielony Ogród