Robert i Anna Lewandowscy zostali ambasadorami reklamowymi rowerów marki „Storm”, której właścicielem jest Adam Zietęk, mieszkaniec Much w gminie Czajków. Jak informuje portal Wirtualne Media, współpraca obejmuje działania wizerunkowe, akcje promocyjne, billboardy sponsorskie oraz materiały POS.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Marka „Storm” powstała w roku 2015, a produkowane z jej logo rowery dostępne są w ponad 350 punktach dystrybucji w całej Polsce, w szczególności w małych i średniej wielkości miejscowościach.

Jesteśmy polską firmą o międzynarodowych ambicjach, dlatego naszym marzeniem było, aby zaprosić do współpracy Roberta i Annę Lewandowskich, którzy są dla nas wzorem i najlepszym przykładem na to, jak ciężką pracą oraz wzajemnym wsparciem można dojść na szczyt i spełniać swoje marzenia powiedział „Wirtualnym Mediom” A. Ziętek. – Taką drogą podąża również marka Storm i jestem dumny, że dalej będziemy nią iść wspólnie, inspirując coraz więcej osób do aktywnego, rodzinnego stylu życia i rozpoczęcia przygody z naszymi jednośladami.

W tym samym artykule R. Lewandowski odpowiada na pytanie, dlaczego zgodził się zostać ambasadorem właśnie tej marki.

O marce Storm po raz pierwszy usłyszałem w momencie, gdy jej właściciel złożył nam propozycję współpracy – wyjaśnił. – Zdziwiłem się, gdy usłyszałem jak silną pozycję udało jej się zdobyć na polskim rynku w ostatnich latach. Do rozpoczęcia współpracy skłoniła nas jednak wizja i historia, która stoi za tą marką. Marzenia, ciężka praca, wielkie ambicje, stawianie na jakość i ciągły rozwój, a jednocześnie wiara w takie wartości jak promowanie zdrowego i rodzinnego stylu życia to wszystko jest spójne z tym, czym sami na co dzień się kierujemy. Dlatego bardzo się cieszę, że wraz z Anią będziemy mogli wspólnie wspierać polską markę Storm w jej rozwoju i spełnianiu biznesowych marzeń.

Kampania z udziałem gwiazdy Barcelony i reprezentacji Polski już ruszyła, o czym można się przekonać śledząc przestrzeń internetową. Jak się dowiedzieliśmy, nawiązana współpraca ma mieć długofalowy charakter. ŁŚ

fot. INSTAGRAM/SM STORM BIKES

Ogłoszenia
J3M