15 ośrodków wsparcia z południowej Wielkopolski skorzystało z zaproszenia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ostrzeszowie oraz Fundacji Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie” do wspólnej zabawy w hawajskich rytmach.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Na Muzyczny Piknik pod Dębem 1 czerwca do Przedborowa przybyły warsztaty terapii zajęciowej, środowiskowe domy samopomocy oraz domy pomocy społecznej. Z ramienia fundacji Miłosierdzie na piknik przybył wiceprezes Marek Konwiński, samorząd powiatowy reprezentowała wicestarosta Zofia Witkowska, a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie – dyrektor Bożena Powązka, Monika Czwordon i Ewelina Pieprzka. Honorowym gościem spotkania była posłanka Katarzyna Sójka. Gości powitała kierownik WTZ w Ostrzeszowie Lidia Zagórska.

Na uczestników czekała muzyka, gry i zabawy oraz poczęstunek. Imprezę dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jak wszystkie pikniki organizowane przez WTZ Ostrzeszów, także ten hawajski okazał się strzałem w dziesiątkę, o czym najlepiej świadczy nasza fotorelacja. Zapraszamy do oglądania.

źródło: www.powiatostrzeszowski.pl

Ogłoszenia
J3M