Wspaniała atmosfera, energetyczna muzyka zespołu Enej i wiele wrażeń towarzyszyło imprezie firmowej, jaką dla pracowników zorganizowało Adams Group. 

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Producent mebli tapicerowanych z Ligoty w sobotę 14 stycznia 2023 r. zaprosił pracowników i najważniejszych kontrahentów oraz gości, by wzięli udział w wielkim święcie firmy. Wieczorny event odbywał się w wyjątkowym miejscu – w drugiej hali produkcyjnej, która tymczasowo jest pusta, ale już za kilka miesięcy zapełni się sprzętem produkcyjnym i kolejnymi pracownikami.

Prezes Mariusz Adamski podsumował przełomowy dla Adams Group rok. Przedstawił, jak powstawały wszystkie inwestycje firmy w Ligocie – biurowiec, nowe hale produkcyjne i cała infrastruktura. – Mamy ambitne plany. W 2023 roku będziemy wprowadzali nowe kategorie produktów. Chcemy wyposażać całe pokoje i całe domy naszych klientów. Naszym celem jest pozycja jednego z liderów sprzedaży na rynku w Polsce i Unii Europejskiej – opowiadał w czasie krótkiego wystąpienia Mariusz Adamski, prezes Adams Group. – Przede wszystkim jednak dziękuję całemu zespołowi, który każdego dnia pracuje na rozwój naszej firmy. Jesteście naszą siłą i bez Was założone przez nas cele nie mogą być zrealizowane – podkreślił Mariusz Adamski. Osobom, które pracują w organizacji najdłużej wręczono nagrody jubileuszowe i podziękowania.

Gościem eventu był też m.in. wójt gminy Kobyla Góra – Wiesław Berski, który pogratulował zarządowi Adams Group tak konsekwentnych działań. – Kiedy prezes Adamski był na początku inwestycji w Ligocie, wiele osób kręciło głowami i mówiło: To mu się nie uda. A jednak jest inaczej. I jako podsumowanie warto przytoczyć słowa piosenki: Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco – zażartował wójt Berski.

Po uroczystej kolacji uczestnicy eventu mogli wziąć udział w koncercie zespołu Enej – polsko-ukraińskiej grupy wykonującej muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, punku i szeroko pojętej alternatywy ukraińskiej. Grupa porwała  wszystkich do wspólnego tańca i świetnej zabawy. W imprezie uczestniczyło blisko 400 osób.

Prezes Mariusz Adamski podsumował miniony rok i przedstawił plany na 2023 r.

Wójt gminy Kobyla Góra wspominał, jak wyglądały początki inwestycji w Ligocie

Zespół Enej zagrał dla blisko 400 pracowników i gości

Materiał prasowy

 

Ogłoszenia
Compre