Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Katarzyna Froń z Ostrzeszowa walczy z trudnym i podstępnym przeciwnikiem – rakiem piersi. Kobieta jednak nie poddaje się, walczy, bo jak mówi, ma dla kogo żyć. W internecie ruszyła już zbiórka pieniędzy na jej leczenie. Pomóc może każdy!

Diagnoza brzmiała jak wyrok. – 20 grudnia 2019 r. tuż przed świętami Bożego Narodzenia mój świat na dłuższą chwilę stanął w miejscu. Diagnoza,  którą usłyszałam  – rak piersi potrójnie ujemny, najbardziej agresywny –  zatrzymała zegar, by potem niczym kluczyk wprawić cały mechanizm w ruch – opowiada swoją historię Kasia. – Jedna chemia, zaraz druga, operacja i niestety w końcu kolejna – tym razem w tabletkach. Przez ostatnie 9 miesięcy kitel lekarski był jednym z częstszych obrazków, jakie widziałam.

Były chwile zwątpienia, słabości… – Jak się tu śmiać,kiedy w rękach zostają garście włosów lub gdy spoglądasz w lustro, a tam zamiast rzęs masz bezbarwne nic. Zero. Nie załamałam się jednak. Wokół mnie jest wiele wspaniałych osób, które podają mi pomocną dłoń, i na które mogę liczyć – mówi z nadzieją na lepsze jutro. – Mam przecież dla kogo żyć, z kim jadać, celebrować chwile ! No i najważniejsze, miałam i mam apetyt na życie! Życie … No właśnie . Ono nie ma ceny, ale badania, leczenie, rehabilitacje i konsultacje u różnych lekarzy niestety już tak.

Mieszkanka Ostrzeszowa nie poddaje się, chce walczyć, dlatego też w internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na jej leczenie. Jak napisała na portalu zrzutka.pl uruchomienie jej „było trudniejsze niż walka z chorobą”. Kobieta ma jednak świadomość, że bez walki będzie mogła liczyć tylko na podanie chemii. – Niestety nie można liczyć na leczenie wspomagające i wzmacniające,a efekty uboczne wlewanej chemii odczuwalne są już dzisiaj, utrudniając codzienne funkcjonowanie – podkreśla. – Chcąc poddać się na bieżąco badaniom kontrolnym w ramach NFZ również odbijam się od ściany, a choroba wszak nie poczeka. I tak dobrnęliśmy do momentu, kiedy przyjdzie mi napisać najtrudniejsze słowa . PROSZĘ… Proszę Was czytających ten tekst o pomoc, o udostępnienie tego tekstu , ale i o parę złotych, które pozwolą mi się nadal leczyć, walczyć, śmiać się, a co najważniejsze ŻYĆ!

Pomóc Kasi można wchodząc na stronę ZRZUTKA.PL. Liczy się każda złotówka! RED

https://zrzutka.pl/42z29j

Ogłoszenia
J3M