Zanim zdecydujesz się na wybór swojego dostawcy internetu z pewnością wnikliwie sprawdzisz co na jego temat sądzą inni użytkownicy. PROMAX, największy w południowej Wielkopolsce lokalny operator światłowodowej sieci kablowej postanowił wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw i zainaugurował akcję pod hasłem „Internet godny polecenia’. O co właściwie chodzi?

Ogłoszenia
Instal Grunt

Otóż firma postanowiła w kwestii promocji swoich usług oddać głos abonentom. Wyszła przy tym, ze słusznego skądinąd, założenia że najlepszą rekomendacją i potwierdzeniem jakości jej oferty będą spontaniczne opinie abonentów zamieszczane w różnych miejscach w sieci.

Na bieżąco monitorujemy internet w poszukiwaniu informacji o tym, co na nasz temat piszą abonenci. To bardzo ważne z perspektywy badania jakości świadczonych usług – zależy nam na tym, żeby ludzie decydujący się na skorzystanie z oferty PROMAX mieli poczucie że tak samo jak oni lubimy kiedy wszystko działa jak należy – mówią przedstawiciele firmy dodając że to właśnie odpowiedzi na pytania typu „jakiego operatora polecacie?” stały się bezpośrednią inspiracją do rozpoczęcia akcji „Internet godny polecenia”.

Prawdą jest, że osoby które z jakichś względów znajdują się w gronie tych niezadowolonych dużo częściej decydują się na podzielenie swoją opinią z innymi użytkownikami niż ci, u których żadne problemy nie występują. W konsekwencji taka dysproporcja buduje nierzeczywisty, często wręcz krzywdzący obraz jakości oferowanych usług. Dodatkowym bodźcem do podjęcia działań zmierzających do wykorzystania publikowanych opinii była chęć docenienia autorów, choćby kilku wybranych. W tym celu podjęto decyzję o rozmieszczeniu w regionie billboardów prezentujących opinie na temat usług firmy. Dzięki temu to co istniało jedynie w świecie wirtualnym teraz dostępne jest także w realnym świece, w namacalnej wersji – w ten sposób operator chce dodatkowo podkreślić jak ważne są dla niego opinie internautów.

Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy internetu wybierz solidną i godną zaufania markę. Dowiedz się więcej informacji o akcji „Internet godny polecenia” na stronie https://www.promax.media.pl/igp/

Ogłoszenia
J3M