sxc.hu / John Nyberg

Ogłoszenia
Instal Grunt

Wieloletnią tradycją Ostrzeszowskiego Centrum Kultury jest organizowanie świątecznych konkursów. Ten rok nie będzie wyjątkiem, z tą różnicą, że rywalizacja o uznanie i nagrody odbywać się będzie w Internecie.

Do wyboru są dwa konkursy, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w obu. Każdy z nich ma formę wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook. Zacznijmy od konkursu na bożonarodzeniowy stroik.

Zadanie jest proste, wykonać stroik, czy to rodzinnie, czy ze znajomymi, czy samemu – wyjaśnia dyrektor OCK Michał Szmaj. Zrobić zdjęcie stroika, zrobić zdjęcie ekipy wykonującej i przesłać do nas na adres ockmerytoryczny@gmail.com. My będziemy dodawać zdjęcia wraz z opisem do galerii świątecznej na Facebook’u OCK. Ta galeria będzie na bieżąco uzupełniana o kolejne prace. Można je nadsyłać do 20 grudnia.

Nagrody przyznawać będzie nie tylko 3-osobowa komisja powołana przez organizatora, ale także internauci obdarzający swoje ulubione prace lajkami i serduszkami.

Na reakcje publiczności będziemy czekać do 21 grudnia do godziny 13.00  – dodaje M. Szmaj. – Wtedy zostanie ogłoszona nagroda publiczności, natomiast ogłoszenie kompleksowych wyników konkursu nastąpi 22 grudnia.

Użytkownicy Internetu będą natomiast jedynymi jurorami w przypadku konkursu pod hasłem „Jasełka online”. Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział?

Nagrać 3-minutowy filmik ze znajomymi, a może z rodziną, o tematyce „Ratujmy święta”   odpowiada dyrektor OCK. Można do tego podejść bardzo różnie. Mogą to być jasełka bardziej tradycyjne lub bardziej nowoczesne. Formuła jest otwarta. Filmik należy dodać na swojej osi czasu, oznaczyć na niej Ostrzeszowskie Centrum Kultury i dodać określony hasztag, określony w regulaminie.

Nagrane filmiki publikować można do 31 grudnia, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 3 stycznia. O wynikach zdecyduje wyłącznie liczba lajków i serduszek pod postem. ŁŚ

Ogłoszenia
Zielony Ogród