– Zobacz reportaż Daily RIP z odsłonięcia pomnika ogromnego meteoru w Końcu Świata, upamiętniającego ludzkość, która nie patrzyła w górę! Poznaj opinie ludzi na temat przesłania monumentu i ich oczekiwania co do… końca świata… – czytamy na profilu Netflix Polska. Chodzi oczywiście o wydarzenia, które miały miejsce na Końcu Świata w gminie Kraszewice!

Ogłoszenia
Wawrzyniak

Wizyta ekipy Netflix w przysiółku Głuszyna miała związek z promocją filmu „Nie patrz w górę” z Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio w rolach głównych. Film opowiada o astronomach, którzy szturmują media, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. Problem w tym, że mało kogo to obchodzi.

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 214 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

 

Ogłoszenia
Zielony Ogród