Szukasz dobrej hulajnogi elektrycznej? Sprawdź propozycje Xiaomi! Chiński producent kojarzony jest z doskonałymi urządzeniami w dobrej cenie zdążył podbić także rynek hulajnóg elektrycznych. Poznaj najchętniej wybierane modele i zdecyduj, który z nich sprawdzi się u ciebie!

Kupujesz hulajnogę elektryczną? Pamiętaj o zasadach

Decydując się na zakup hulajnogi elektrycznej, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, jak prawidłowo ją użytkować. Maksymalna prędkość, z jaką możesz poruszać się po ścieżce rowerowej, to 20 km/h. Może się zdarzyć, że producenci dopuszczają szybszą jazdę – powinieneś jednak dostosować ją do bieżących przepisów. Jeśli nie możesz poruszać się ścieżką rowerową i jezdnią, możesz korzystać z chodnika, dostosowując jazdę do tempa pieszego – hulajnogi wyposażone są w specjalny tryb. Pamiętaj, że hulajnoga to pojazd jednoosobowy – jeśli chcesz poruszać się w towarzystwie, druga osoba nie może jechać z tobą, lecz oddzielnie. Znając podstawowe zasady lepiej ocenisz, czy hulajnoga to pomysł na wygodne przemieszczanie się po mieście, który do ciebie przemawia!

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Jak wybrać hulajnogę? Najważniejsze parametry

Jaką hulajnogę wybrać? To zależy od twoich potrzeb i budżetu. Na jakie parametry zwracać uwagę, porównując poszczególne opcje? Przede wszystkim na:

 • zasięg;
 • maksymalną prędkość;
 • czas uzupełniania baterii;
 • maksymalne obciążenie;
 • wagę urządzenia;
 • wygodny wyświetlacz;
 • rodzaj i wielkość kół;
 • ciekawy design.

Pamiętaj, że hulajnogi o dużym zasięgu to raczej cięższe urządzenia, których bateria dłużej się ładuje. Zwykle też ich zakup wiąże się z większym wydatkiem. Niewielkie, lekkie, kompaktowe sprzęty oznaczają z kolei mniejszy zasięg na pełnym ładowaniu, ale krótszy czas uzupełniania baterii. A do tego – mniej za nie zapłacisz.

Najlepsze hulajnogi Xiaomi – ranking

Jakie modele Xiaomi cieszą się największą popularnością? Zobacz zestawienie najchętniej wybieranych sprzętów tej marki!

 • XIAOMI Mi Electric Scooter 4 Pro – szukasz najlepszego sprzętu? Sprawdź propozycję za ok. 3000 zł. Jak wskazuje dopisek „Pro”, to propozycja dla tych, którzy nie lubią iść na kompromisy. Maksymalna prędkość, jaką osiągniesz, to 20 km/h. Wrażenie robi zasięg – do 55 km na jednym ładowaniu! Pojazd waży 17 kg, a największe obciążenie, jakie utrzyma, to 120 kg. Uzupełnianie akumulatora może zająć do dziewięciu godzin. Masz tutaj 10-calowe koła z bezdętkową, samouszczelniającą się oponą Xiaomi DuraGel Tire. Docenisz też ultrajasne światło przednie, dzięki czemu wszystko dokładnie zobaczysz przed sobą nawet po zmroku!
 • XIAOMI Electric Scooter 3 Lite – sprzęt za mniej niż 1700 zł, który zachwyci cię wygodą i lekkością! Urządzenie waży 13,2 kg. Na pełnej baterii przejedziesz do 20 km z prędkością do 20 km/h. Szybko uzupełnisz akumulator – do pełna w zaledwie cztery godziny. Uproszczona w porównaniu z poprzednią generacją konstrukcja kierownicy sprawia, że pojazd doskonale się prezentuje, a do tego – łatwiej nim kierować. Opony pneumatyczne mają tutaj wielkość 8,5 cala.
 • XIAOMI Mi Electric Scooter 3 – urządzenie za ok. 1900 zł. Maksymalny zasięg wynosi 30 km, a prędkość – 20 km/h. Sprzęt jest lekki i wygodny – waży 13 kg. Model ten możesz obciążyć do 100 kg, baterię zaś uzupełnisz w sześć godzin. Znajdziesz to wygodny wyświetlacz, system KERS oraz 8,5-calowe opony pneumatyczne.

Każdy z wymienionych sprzętów ceniony jest przez użytkowników i stanowi świetny sposób na poruszanie się po mieście. Który model wybrać? Sprawdź hulajnogi Xiaomi w sklepie MediaMarkt i zdecyduj!

Ogłoszenia
Zielony Ogród