Z poważnymi konsekwencjami musi liczyć się 18-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Mężczyzna wybił butelką szybę w radiowozie i uciekł, ale miał pecha… Nagrały go kamery monitoringu.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Do zdarzenia doszło 21 października około godz. 18 na terenie galerii Borek. Dzielnicowy zaparkował policyjną skodę na parkingu i udał się na interwencję. Kiedy wrócił do radiowozu, zastał rozbitą szybę.

Sprawcę uszkodzenia bardzo szybko udało się zatrzymać.  – Na podstawie nagrania z monitoringu ustalono sprawcę, którym okazał się 18-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, który przy użyciu butelki uszkodził szybę czołową w pojeździe. Mężczyzna tego samego dnia został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego i umieszczony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora – poinformowała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

Okazało się, że 18-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,76 promila alkoholu. Sprawca za swoje zachowanie odpowie przed sądem. RED

Ogłoszenia
J3M