Zakup sprzętu elektronicznego poleasingowego, jest coraz popularniejszy. Patrząc na atrakcyjność ofert, nic w tym dziwnego, dobrej klasy urządzenia elektroniczne potrafią kosztować ułamek ceny, jaką zapłacimy za identyczny, ale nowy produkt. Skąd taka popularność zakupu urządzeń poleasingowych? Gdzie można zapoznać się z ofertą na taki sprzęt oraz gdzie go zakupić?

Ogłoszenia
Instal Grunt

Sprzęt poleasingowy, czyli jaki?

Leasing jest bardzo popularną formą finansowania wielu sprzętów w firmach. Wynika to głównie z jego opłacalności, co oznacza w szczególności, niskie koszty wymiany sprzętu na nowszy. Firma, która wypożyczyła sprzęt do dużej korporacji, a następnie dostała go z powrotem musi coś z nim zrobić. Utylizacja szeroko pojętej elektroniki, w dobie ekologii, jest nie tylko droga, ale również nie jest wskazana. Właśnie dlatego, sprzęt poleasingowy bardzo często otrzymuje nowe życie. Warto również pamiętać, że leasing elektroniki, nie dotyczy tylko komputerów, ale również smartfonów, drukarek, monitorów oraz praktycznie każdego sprzętu jaki jest potrzebny do funkcjonowania firmy.

Dlaczego warto zdecydować się na sprzęt leasingowy?

Pierwszym bardzo ważnym argumentem, który przemawia za wyborem sprzętu poleasingowego, jest jego cena. Oczywiście, jest to sprzęt używany, jednak najczęściej okres jego używania był dość krótki. Warto również pamiętać, że np.: laptop z linii biznesowej ma solidniejszą konstrukcję od tradycyjnej konstrukcji, a jego specyfikacja również stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Sprzęt poleasingowy był używany do pracy, dlatego trudno spodziewać się w tego rodzaju sprzęcie, komputera z rewelacyjną kartą graficzną, która uciągnie najnowsze gry, aczkolwiek również takie perełki się zdarzają.

Decydując się na zakup urządzenia poleasingowego, mamy pewność, jego prawidłowego działania, otrzymujemy również na takie urządzenia gwarancję (najczęściej kilka miesięcy). Zanim sprzęt taki trafi do odsprzedaży jest profesjonalnie sprawdzane pod kątem ewentualnych uszkodzeń, a znajdujące się na nim dane zostają usunięte. Jeśli zostaje wykryta jakaś awaria jest ona usuwana. Decydując się na zakup sprzęt używanego od np.: osoby trzeciej nie dostaniemy na niego gwarancji, nie mamy również pewności czy sprzęt ten jest sprawny w 100%.

Gdzie zakupić sprzęt poleasingowy?

Zakup sprzętu poleasingowe, ma sens tylko wtedy, jeśli zdecydujemy się go zakupić w profesjonalnej firmie, które takim sprzętem handluje. Jedną z największych tego typu firm na rynku jest https://amso.pl, która ma w swojej ofercie bardzo szeroki wybór sprzętów poleasingowych. Oprócz laptopów, możemy znaleźć tam również monitory, drukarki, smartfony oraz wiele więcej.

Sprzęt polesingowy, czyli atrakcyjna cena, za dobrej jakości sprzęt

Dobrej jakości sprzęt musi kosztować. Niestety najnowsze rozwiązania na rynku sprzętowym, są bardzo często poza zasięgiem finansowym przeciętnego Kowalskiego. Na szczęście nie musi to oznaczać, całkowitej rezygnacji z ich używania. Wystarczy zainteresować się sprzętem poleasingowym, który jest atrakcyjnie wyceniony. Warto jednak pamiętać, aby takiego zakupu dokonać w profesjonalnej firmie. Tylko wtedy mamy pewność otrzymania pewnego i sprawdzonego sprzętu, na który otrzymamy dodatkową gwarancję.

Ogłoszenia
J3M