Nietypową godzinę włamania wybrał sobie złodziej, który w miniony czwartek około godziny 18 wdarł się przez okno do jednego z domów na terenie gm. Ostrzeszów, skąd ukradł przedmioty o łącznej wartości 2500 zł. Dość wczesna godzina włamania spowodowała, że mężczyzna został dostrzeżony i rozpoznany przez świadka zdarzenia. Teraz jest już w rękach policji.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Sprawca za cel obrał sobie dom jednorodzinny. –  W momencie rabunku budynek był pusty, jednak po chwili złodziej został spłoszony przez świadka, który pojawił się w rejonie posesji – relacjonuje sierż. Martyn Kowalczyk, rzecznik prasowy ostrzeszowskiej komendy policji. – Wczesna pora i dobre warunki atmosferyczne umożliwiły identyfikacje przestępcy, który w niedługim czasie po włamaniu wpadł w ręce policji.
Jak się okazało, był nim 32-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, który ma już na swoim koncie podobne przestępstwa. Łupem włamywacza padł sprzęt elektroniczny o wartości 2500 zł. Na szczęście całość skradzionych rzeczy udało się odzyskać. Sprawę prowadzi KPP Ostrzeszów. RED

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski