Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Ostrzeszowie, realizując czynności dotyczące wypadku drogowego do którego doszło w miniony poniedziałek na ul. Mickiewicza w Sycowie, zatrzymali na terenie gm. Kobyla Góra 26-letniego sprawcę.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

10 maja Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie otrzymała informację dotyczącą wypadku drogowego, którego sprawca, najprawdopodobniej mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, po jego spowodowaniu oddalił się z miejsca.

O godz. 23:55 funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali w miejscowości Mąkoszyce, do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Oleśnicy, 26-letniego mieszkańca gm. Kobyla Góra, podejrzewanego o spowodowanie wypadku drogowego, w wyniku którego obrażenia odniósł 82-letni mężczyzna. Po zaistnieniu zdarzenia sprawca oddalił się z miejsca – poinformowała Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.
Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało, że w chwili zatrzymania był trzeźwy. W związku z tym pobrano od niego krew do dalszych badań.

fot. sxc.hu

Ogłoszenia