Czy występuje solo czy z zespołem, trzon jego muzyki pozostaje ten sam: to melancholijne i marzycielskie utwory w nurcie alternatywny folk, americana. W dorobku ma dwie płyty i kilka EP. Młody artysta zyskał duże uznanie wśród chorwackich krytyków, którzy nazwali go „szczerym, nostalgicznym i rozmaitym”. W jednej z recenzji czytamy, że teksty Seed Holden „otwierają ludzkie serca”.

Ogłoszenia
Instal Grunt

W Chorwacji ma już swoją pozycję. Teraz postanowił powalczyć o fanów w Europie! Niedawno koncertował w Irlandii i Niemczech. Pora na koncerty w Polsce!

Seed Holden (Chorwacja) – koncert
niedziela, 11 października 2020, godz. 19
Kobyla Góra – koncert w mieszkaniu
Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz „Seed – Kobyłka” a w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Koncert na Facebooku: https://www.facebook.com/events/227100174994929/

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.

2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 15 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).

3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.

4. Prosimy o nienagrywanie koncertu.

5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…

6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.

7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.

8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Ogłoszenia
J3M