Niesamowita gratka czekała na fanów tenisa stołowego w poniedziałkowy wieczór (22 listopada). Do Ostrzeszowa zawitał Samuel Kulczycki, aktualny Mistrz Polski Seniorów oraz zawodnik niemieckiej drużyny Liebherr Ochsenhausen.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Spotkanie odbyło się w ramach akcji ,,Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”. Mistrzowi Polski towarzyszyli: brat – Alan Kulczycki (zawodnik drużyny Superligi – Poltarex Pogoń Lębork) oraz tata – pan Szymon Kulczycki, który zarazem jest trenerem obu zawodników. Podczas spotkania bracia pokazali próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności. Była również możliwość sprawdzenia się w rożnego rodzaju konkurencjach zaproponowanych przez gości.

Na każdego młodego adepta tenisa stołowego czekały gadżety związane z 90-leciem powstania Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych sympatyków tenisa stołowego. Było to już drugie wydarzenie w ostatnim czasie, kiedy to do Ostrzeszowa przyjechali bardzo znani tenisiści stołowi.

W październiku naszą miejscowość odwiedził Tomasz Kotowski- na co dzień zawodnik Energi Manekin Toruń. Kolejne sportowe wydarzenia już wkrótce. W najbliższym czasie bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się 11-ego grudnia w Ostrzeszowie na salce Piasta. UKS Piast Poprava Ostrzeszów

fot. Z.Szczepaniak

Ogłoszenia
J3M