Jak święta to prezenty, a te czekają w Plusie. Pod choinkę Plus przygotował promocję z dwoma abonamentami w cenie jednego z umową na rok, z której mogą skorzystać także osoby prowadzące własny biznes. Świąteczna propozycja od Plusa pomaga obniżyć przedświąteczne wydatki. Dwa abonamenty w cenie jednego to także świetny sposób na odciążenie domowego budżetu w nowym roku. Poznaj szczegóły wyjątkowej oferty.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Na święta Plus najlepszy pod choinkę

Oferta z dwoma abonamentami w cenie jednego występuje w dwóch wariantach cenowych, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz ją do swoich potrzeb. 

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie

Każdy, kto wybierze ofertę za 69 zł miesięcznie przez rok z rabatami, otrzyma dwa abonamenty ze wspólnym pakietem 240 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Po roku cena wzrasta do 129 zł miesięcznie z rabatem.

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł miesięcznie

Klienci Plusa i Polsat Box mają lepiej w święta i po świętach. Mogą wybrać także ofertę z dwoma abonamentami w cenie 59 zł miesięcznie przez rok z rabatami. W jej ramach otrzymają dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Plusa, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem internetu za min. 19 zł/mies. lub innego abonamentu głosowego za min. 39 zł/mies. Oferta dostępna jest także dla użytkowników Polsat Box, którzy wybiorą lub przedłużą usługę telewizji Polsat Box za min. 20 zł/mies.

Po 12 miesiącach opłata za dwa abonamenty wyniesie 109 zł/mies. z rabatem.

Świąteczna oferta Plusa dla firm

Na święta Plus nie zapomina o przedsiębiorcach. Oni również mogą skorzystać z bożonarodzeniowej oferty z dwoma abonamentami w cenie jednego, która pozwoli na rok oszczędności w firmowych budżetach. Gwiazdkowa oferta dla firm także występuje w dwóch wariantach cenowych.

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł + VAT miesięcznie

Wszystkie osoby prowadzące działalność, którzy wybiorą ofertę za 59 zł + VAT miesięcznie z rabatami z umową na rok otrzymują dwa abonamenty w cenie jednego, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, a także 140 GB do wspólnego korzystania. Po 12 miesiącach cena za dwa abonamenty wyniesie 109 zł + VAT z rabatem.

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie

Przedsiębiorcy, będący klientami Plusa i Polsat Box mogą skorzystać także z tańszego wariantu oferty za 49 zł + VAT z rabatami, która obejmuje dwa abonamenty w cenie jednego z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, a także ze wspólnym pakietem 60 GB.

Oferta dla firm dostępna jest dla klientów Plus dla Firm, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem Polsat Box za minimum 16,26 zł (20 zł z VAT)/miesięcznie lub Internetu za minimum 15,44 zł (19 zł z VAT)/miesięcznie lub innego abonamentu głosowego za minimum 49 zł (60,27 zł z VAT)/miesięcznie.

Po roku cena wzrasta do 89 zł + VAT z rabatem.

Więcej informacji na temat oferty z dwoma abonamentami w cenie jednego znajdziesz w punkcie sprzedaży Plus i Polsat Box w Ostrzeszowie przy ul. Rynek 11.

Zapraszamy.

 

Ogłoszenia
J3M