Mandatami karnymi za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym ukarano sprawców kolizji, które miały miejsce w miniony poniedziałek na drogach powiatu ostrzeszowskiego.

Ogłoszenia
Instal Grunt

31 lipca br. o godzinie 11.50 na Alei Wojska Polskiego w Ostrzeszowie, 51-letni mieszkaniec Częstochowy, kierując samochodem marki Fiat, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze najechał na tył pojazdu marki Renault, którym kierował 55-letni mieszkaniec powiatu rawickiego. – W następstwie zdarzenia renault przemieściło się i uderzyło w pojazd marki Volvo, którym kierowała 38-letnia mieszkanka gm. Kobyla Góra. Sprawcę kolizji, tj. kierującego fiatem ukarano mandatem karnym – poinformowała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

Tego samego dnia o godzinie 13.20 na drodze wojewódzkiej numer 449 w miejscowości Ostrzeszów-Pustkowie, kierująca BMW 63-letnia mieszkanka gm. Ostrzeszów nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył samochodu marki Audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną. W wyniku uderzenia pojazd marki BMW przemieścił się na przeciwległy pas ruchu uderzając w prawidłowo jadące audi, którym kierowała 54-letnia mieszkanka gm. Grabów nad Prosną.  Sprawczyni kolizji ukarana została mandatem karnym. RED

Ogłoszenia
J3M