O krok od tragedii na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Jeden z kierowców wjechał pod prąd i poruszał się tak przez 13 kilometrów! Filmik trafił do sieci, a ostrowska policja namierzyła sprawcę.
Kierowca – szaleniec podróżował pod prąd od ronda w Strugach. Zdaniem pana Dariusza, który nagrał całe zdarzenie, volkswagenem Touranem kierował starszy mężczyzna, który nie reagował na trąbienie i mruganie światłami. Kilka razy doszło też do groźnej sytuacji, gdy inni kierujący musieli nagle zmieniać pas ruchu.
Ostrowska policja zadziałał błyskawicznie – kilka godzin po tym, jak film pojawił się w sieci ustaliła kierowcę volkswagena. Okazał się nim 77-letni mieszkaniec Ostrzeszowa.
–Funkcjonariusze zatrzymali już 77-latkowi z Ostrzeszowa prawo jazdy i skierowali wniosek do sądu o ukaranie – napisali na Fb policjanci. – Dziękujemy wszystkim za przekazane informacje. www.faktykaliskie.pl
dożywotnio takiemu staremu kakrowi zabrać prawo jazdy, przez takiego ch**a mogli ludzie zginąć
Ty też będziesz „starym kakrem”!
Skierować na badania specjalistyczne i zabrać prawo jazdy w przypadku przeciwwskazań do prowadzenia samochodu.
Prawdopodobnie prawa jazdy nie odzyska.
dobrze mowi!! takim kakrom odbierać prawo jazdy!!!!
Ala jazda.