Stowarzyszenie Sportowe Crossy Ostrzeszowskie wybrało swoje nowe władze. Było to konieczne po rezygnacji dotychczasowego prezesa Włodzimierza Drogiego oraz jego zastępcy Marcina Kasprzaka i skarbniczki Anny Konarskiej.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Obecni na posiedzeniu, które odbyło się 22 lutego w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego, członkowie stowarzyszenia jednogłośnie wybrali swój Zarząd. Prezesem Crossów Ostrzeszowskich został Dariusz Świtoń, jego zastępcą – Aleksandra Eska-Wojciechowska, skarbnikiem – Ewa Kubiak, sekretarzem Alina Błaszczyk. W skład Zarządu weszli także: Zofia Witkowska i Marek Nalepa, jako członkowie. W Komisji Rewizyjnej pracować będą: Edmund Tetlak (przewodniczący) oraz Jolanta Kokoszko i Jacek Woryma.
W drugiej części posiedzenia Dariusz Świtoń, który stoi na czele komitetu organizacyjnego 56 Crossu Ostrzeszowskiego, przedstawił propozycję biegów, jakie zostaną rozegrane 10 kwietnia.
Wiadomo już, że 56 cross otworzy marsz maluchów (dzieci do 5 lat) z rodzicami. W programie znajdzie się bieg starszaka, biegi szkół podstawowych oraz szkół średnich. Trwa jeszcze dyskusja w sprawie dystansów poszczególnych biegów.
Kolejne posiedzenie organizacyjne 56 crossu, z udziałem dyrektorów ostrzeszowskich szkół, odbędzie się 2 marca. www.powiatostrzeszowski.pl

Ogłoszenia
Zielony Ogród