W piątek i sobotę na drogach powiatu ostrzeszowskiego odnotowano dwa wypadki drogowe. Poszkodowani trafili do szpitali w Ostrowie Wielkopolskim i Sieradzu.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Do pierwszego doszło 17 czerwca około 18.20 na drodze wojewódzkiej numer 449 w miejscowości Pisarzowice. O szczegółach, starszy sierżant Anna Piechocka z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Około godziny 18:20 na drodze wojewódzkiej numer 449 w miejscowości Pisarzowice, jak ustalili policjanci, 21-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi uderzając w bariery energochłonne. Mężczyzna został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Drugie ze zdarzeń miało miejsce w dniu 18 czerwca br. około godziny 12:20 w miejscowości Muchy, gdzie 42-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierując samochodem osobowym marki Audi z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe nie było pasażerów. Mężczyzna został przetransportowywany do Szpitala w Sieradzu przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W przypadku obu opisywanych zdarzeń będą prowadzone dalsze czynności. ŁŚ

fot. OSP Czajków/FB

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski