fot. OCZ

Ogłoszenia
Instal Grunt

My, położne Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia, dementujemy informacje, które pojawiają się na portalach społecznościowych oraz w lokalnych mediach oraz którymi posługują się lekarze ginekolodzy do niedawna pracujący na naszym oddziale, jakoby któraś z nas, położnych, miała podjąć pracę w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Kępnie (pracę podejmą tylko dwie położne, które całe życie zawodowe pracowały w Kępnie, w naszym szpitalu były krótko).

Zbyt dużo serca, troski, empatii włożyłyśmy w naszą pracę w ostrzeszowskim szpitalu i nie pozwolimy na to by teraz, w tak trudnych dla nas chwilach, naszymi osobami rekomendował się Oddział Ginekologiczno- Położniczy w Kępnie.

Drogie pacjentki i pacjenci, my lojalnie pozostajemy na NASZYM ODDZIALE, teraz decyzją Wojewody Wielkopolskiego będziemy „oddziałem covidowym”, ale mamy głęboką nadzieję, że z pomocą nowej Pani Prezes OCZ oraz Pana Starosty nasz oddział będzie ponownie oddziałem ginekologiczno-położniczym. Będziemy o to walczyć.

 

Położne Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia

Ogłoszenia
Zielony Ogród