Ma zaledwie trzy miesiące, a przeszedł już trzy poważne operacje. Mowa o małym Igorku, który aby móc prawidłowo się rozwijać potrzebuje nieustannej rehabilitacji i opieki lekarskiej! Koszty leczenia są ogromne i przekraczają możliwości finansowe jego mamy, dlatego też w internecie ruszyła specjalna zbiórka!

Ogłoszenia
Instal Grunt

Igorek urodził się z poważną wadą genetyczną cewy nerwowej : przepukliną oponowo-rdzeniową z współistniejącym wodogłowiem i pęcherzem neurogennym, przez co wymaga opieki całodobowej, musi być cewnikowany co 3h.

Jest w tym momencie po trzech poważnych operacjach. Jego stan jest na razie stabilny, ale całe życie potrzebna będzie rehabilitacja i opieka lekarska- czytamy na stronie zrzutka.pl. – Są szanse, że będzie chodził i rozwijał się prawidłowo, ale będzie wymagało to bardzo dużo jego wysiłku i pracy, a także zaangażowania wielu osób z zakresu medycyny, psychologii, neurologii i fizjoterapii.

Koszt wizyt lekarskich i całej opieki są bardzo duże. Pochodząca z gminy Ostrzeszów mama chłopca stara się ze wszystkich sił zapewnić mu jak najlepszą opiekę, jednak zaczyna to przekraczać jej możliwości finansowe, dlatego w jej imieniu proszę ludzi dobrej woli o wsparcie – pisze organizatorka zbiórki. – Mama radzi sobie sama, ma ogrom zmartwień, więc proszę w jej imieniu!

Gdyby ktoś z Was miał ochotę wesprzeć Igorka w tej walce z chorobą, bardzo prosimy o wpłatę dobrowolnych darowizn. Można to zrobić TUTAJ

Ogłoszenia
J3M