Nasz Tata, Rysiu, od kilku lat szczęśliwy emeryt i dziadek Michałka, a od kilkudziesięciu lat wspaniały Mąż i Tata. To człowiek, który zawsze najpierw myśli o innych, a dopiero na końcu o sobie. Kiedy ktoś  z bliskich jest w potrzebie, jest gotów pomóc, nie zwracając uwagi na koszty. Teraz to on potrzebuje pomocy – bez środków nie przejdzie operacji ratującej życie!

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Jeszcze kilka tygodni temu wszystko było dobrze, żyliśmy jak wiele spokojnych, szczęśliwych rodzin – zwykłą codziennością. Nagle wszystko się zmieniło. U Taty pojawiły się problemy z pamięcią i ze wzrokiem. Zaczęły się poszukiwania przyczyny.

Rezonans magnetyczny potwierdził najgorszą dla niego i dla nas diagnozę – guz mózgu…

Ryszard Maciejewski

Dzięki szybkiej reakcji udało nam się znaleźć specjalistę, który podejmie się jego usunięcia. Jednak czas jest kluczowy, aby móc przedłużyć Tacie życie! Koszty operacji w prywatnej klinice i leczenia pooperacyjnego szacowane są na ok. 200 tysięcy złotych.

Bez operacji stracimy go w kilka miesięcy…

Nie jesteśmy w stanie w tak krótkim czasie uzbierać takiej kwoty, dlatego chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób i poprosić o pomoc w zebraniu środków potrzebnych na operację! To operacja ratująca życie, dająca możliwość dalszego leczenia, dająca Tacie więcej czasu z rodziną!

Każda osoba, która dowie się o zbiórce i każda złotówka, którą zdecydujecie się Państwo wesprzeć Tatę, jest dla nas nadzieją na to, że będzie z nami jeszcze długi czas.

Ryszard Maciejewski

Chcemy dać mu szansę na realizowanie pasji, którymi są spacery w górach i własny ogródek warzywny. A jego wnuczek czeka na to, aż będzie mógł pojechać z Dziadkiem na wycieczki rowerem, czy posłuchać kolejnej niesamowitej historii, które Dziadek wymyśla na poczekaniu… To z Dziadkiem (pasjonatem astronomii) konsultuje, czy ten jasny punkt na niebie to Markury, czy może Wenus.

Trudno jest nam patrzeć, jak Tata traci energię i motywację do jakiejkolwiek aktywności. Do życia… Nie możemy mu pozwolić się poddać! Chcemy mu dać nadzieję, że jeszcze będzie miał czas i siły na zabawy z wnukiem i pokazywanie mu świata. Bardzo prosimy o pomoc…

Dziękujemy za okazane wsparcie.

Marta i Krzysztof – dzieci Ryszarda

CHCESZ POMÓC? KLIKNIJ TUTAJ

źródło: Siepomaga.pl

 

Ogłoszenia
J3M