Dziadek i Babcia, to zaraz po rodzicach jedni z najważniejszych członków rodziny. Już 21 i 22 stycznia obchodzą swoje szczególne święto – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto w tym dniu – jak i w całym 2022 roku – poświęcić im nieco więcej uwagi i serdeczności. Wspólnemu świętowaniu może towarzyszyć również wręczanie prezentów. O tym jakie najczęściej prezenty cieszą naszych Dziadków, dowiesz się z poniższego materiału.

Jaki prezent można kupić Dziadkom?

Lista jest niemal nieograniczona. Poniżej prezentujemy siedem najpopularniejszych propozycji, które sprawią, że na twarzy Twojej Babci i Dziadka zagości prawdziwie szczery uśmiech i nieskrywana radość. Każdy z tych prezentów możesz spersonalizować lub kupić w wersji oferowanej przez producenta.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert
  • Ozdobne poduszki – możesz zdecydować się na model z fotoposzewką bądź z efektownym haftem. Wśród najpopularniejszych modeli króluje tzw. „jasiek” którego Dziadkowie mogą zabrać na przykład na jednodniową wycieczkę czy dłuższy urlop.
  • Świeca zapachowa – mały prezent, który cieszy! Występują woskowe, sojowe, do wyboru, do koloru. W każdym zapachu świata, kolorze wosku i opakowaniu. Coraz popularniejsze stają się świeczki ze spersonalizowaną etykietą. Warto więc rozważyć tę opcję. Można również pokusić się o dodanie – poza napisem – wspólnego zdjęcia na etykiecie.
  • Kubek z personalizowanym nadrukiem. Pomyśl z czym kojarzą Ci się dziadkowie i umieść ciekawy napis na kubku. Możesz również posłużyć się propozycjami producentów i zdecydować się na kubek z napisem „Najlepszy Dziadek”, „Najlepsza Babcia”.
  • Zestaw herbat oraz miody i konfitury. To zdrowa dawka witamin dla Seniorów. Możesz kupić razem lub osobno.
  • Ciepły koc, który umili wieczorne seanse przed telewizorem. To także ciepły podarunek, który sprawdzi się latem, podczas wizyty na balkonie czy ławeczce. Taki koc możesz również wzbogacić o ozdobne hafty na przykład z imionami swoich Dziadków lub ozdobnym kwiatem.
  • Elegancki fartuch kuchenny – to doskonała propozycja dla gotujących Babć i Dziadków. Stylizowany na fartuch szefa bądź szefowej kuchni z zabawnym nadrukiem z pewnością zadowoli Seniorów! Możesz również zdecydować się na zakup w zestawie rękawic kuchennych bądź czapki szefa/szefowej kuchni.
  • Sprzęt sportowy – jeśli Twoi Dziadkowie lubią dbać o formę warto sprezentować im coś co pozwoli na wygodny i bezpieczny trening. W sklepie online obecnie możesz wybierać spośród wielu modeli taśm do rozciągania, piłek treningowych, stoperów czy bieżni oraz orbitreków. Dużą popularnością cieszą się również kijki trekkingowe.

Sprawdź prezenty już teraz na: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka

O czym warto pamiętać?

Pamiętaj każdorazowo by prezent był dopasowany do gustów Twoich Dziadków. To co podoba się Tobie, niekoniecznie musi spełniać ich oczekiwania. Wybierając więc prezent kieruj się ich stylem i upodobaniami. Dodatkowo pamiętaj, że niezależnie czy kupisz drobny podarunek czy coś naprawdę wielkiego, najważniejsza jest pamięć i gest.

Ogłoszenia