Minęły już dwa lata od kiedy w Kobylej Górze funkcjonuje Akademia Piłkarska Zefki. Z tej okazji w niedzielę (25 czerwca) odbyło się wspólne świętowanie. Na miejscowym stadionie nie zabrakło trenerów, działaczy, kibiców i przyjaciół klubu.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Organizatorzy przygotowali całą gamę atrakcji. Były mecze, przeróżne zabawy z piłką, malowanie twarzy i oczywiście pyszne jedzenie. Jak przyznał koordynator grup młodzieżowych Zefki, zainteresowanie futbolem wciąż rośnie. W kobylogórskim klubie szkolenie prowadzone jest w każdej kategorii wiekowej. – Co roku mamy nabory do każdej grupy i ta liczba cały czas rośnie (…). W następnym miesiącu również będziemy mieć nabór i też pojawią się nowe osoby. Na chwilę obecną w Akademii Piłkarskiej Zefki trenuje już setka dzieci – powiedział Sebastian Gawron.

Podczas niedzielnego festynu dopisała nie tylko frekwencja, ale i pogoda. – Wychodzę z założenia, że czym więcej pracy, tym więcej szczęścia. Myślę, że wszyscy tutaj włożyli dużo pracy i pogodę mamy, jaką mamy – dodał S. Gawron.

Głównym punktem urodzin jak co roku był mecz pokazowy. Na placu gry pojawiły się rezerwy Zefki i zespół złożony z oldboyów, członków zarządu i trenerów. Spotkanie obfitowało w wiele emocji, a ostatecznie ze zwycięstwa cieszyła się druga z wymienionych drużyn, która wygrała 6:5. AG

Ogłoszenia
Compre