Na rynku mamy obecnie liczne soczewki kontaktowe. Różnią się nie tylko trybem noszenia oraz wymiany, ale również zastosowanymi do ich produkcji technologiami. Można jednak wyróżnić tendencję do stosowania takich, które mają na celu podniesienie komfortu noszenia, a co za tym idzie – wygody w każdej sytuacji. Spośród nich wskazać można zwłaszcza Acuvue Oasys. Dlaczego? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Soczewki korekcyjne Acuvue Oasys to pewne nawilżenie

Kluczową rolę przy komforcie noszenia soczewek odgrywają: ich grubość, elastyczność oraz poziom uwodnienia. Acuvue Oasys wykonane zostały z Senofilconu A. Jest to połączenie hydrożelu oraz silikonu, cechujące niezwykłą lekkością i cienkością, a zarazem wysoką przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu oko swobodnie oddycha, eliminuje się także do zera ryzyko pękania żyłek na gałce. Wpływa to nie tylko na estetykę oka, ale również na brak uczucia zmęczenia wzroku.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Ale najważniejszą zaletą tych soczewek jest Hydroclear Plus. To autorska, opatentowana technologia marki, która przez cały czas użytkowania soczewek dba o to, aby miały one wilgotność taką samą, jaką ma naturalny filtr łzowy oka. W efekcie soczewki Acuvue Oasys nie wysychają nawet, gdy przebywasz w klimatyzowanym pomieszczeniu, ani też na słońcu. Ma to bardzo pozytywny wpływ na oczy również jeśli dużo czasu spędzasz przed monitorem komputera.

Acuvue Oasys – nowoczesność i wygoda

Warto dodać, że Senofilcon A to materiał niezwykle elastyczny i przyczepny. Dzięki temu zawsze perfekcyjnie przylega do gałki ocznej. Możesz z soczewkami Acuvue Oasys ćwiczyć, pływać, biegać czy uprawiać wymagające aktywności i masz pewność, że zawsze będą na swoim miejscu. Dodatkowo został zastosowany w nich filtr ograniczający szkodliwy wpływ promieniowania ultrafioletowego, dzięki czemu nie straszne Ci słońce. Sprawdza się to nie tylko podczas ciepłych, letnich dni, ale o każdej innej porze roku, gdy króluje na niebie.

Ekonomiczne, dwutygodniowe soczewki Acuvue Oasys

Sferyczne soczewki kontaktowe Acuvue Oasys przeznaczone są do noszenia przez dwa tygodnie. Po tym czasie należy wymienić je na nową parę. Dlatego właśnie opakowanie zawiera 6, 12 lub 24 sztuki. Kupujesz od razu pakiet na kilka miesięcy. A gdzie kupić? Tu godne polecenia są salony Vision Express, w których soczewki te znajdziesz w najlepszych cenach.

Możesz także zamówić je na stronie visionexpress.pl – gdzie zapoznasz się także dokładnie z wszystkimi ich cechami. Zobacz i zamów już dzisiaj!

Ogłoszenia
Compre