4 przepływowe urządzenia do tlenoterapii otrzymał ostrzeszowski szpital od Fundacji Siepomaga – informuje Starostwo Powiatowe.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Otrzymane urządzenia AIRVO 2 stanowią doskonałą terapię pomostową pomiędzy wentylacją mechaniczną a tlenoterapią bierną. Pozwolą one jeszcze skuteczniej leczyć pacjentów z zakażeniem SARS-CoV-2. Co ważne, aparaty te służyć będą nie tylko chorym na koronawirusa – po wyciszeniu pandemii przydadzą się także pacjentom „niecovidowym” w przypadku niewydolności oddechowej.

-Przepływowe urządzenia do tlenoterapii to dar piękny, który niesie nadzieję chorym i ich bliskim. Nie ma odpowiednich słów na wyrażenie wdzięczności za taki dar! Możemy tylko z głębi serca powiedzieć DZIĘKUJEMY! – czytamy w liście do Fundacji Siepomaga, jaki w imieniu zespołów lekarskich i pielęgniarskich oraz Zarządu Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia, w imieniu samorządu powiatu ostrzeszowskiego, a przede wszystkim w imieniu pacjentów szpitala w Ostrzeszowie, wystosował starosta ostrzeszowski Lech Janicki wraz z prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Magdaleną Puziewicz-Karpiak.

Ogłoszenia
J3M