Trzy osoby zostały przewiezione po tym jak na drodze wojewódzkiej nr 449 w miejscowości Książenice zderzyły się dwa samochody osobowe. Do wypadku doszło w środę (6 marca) około 18.20.

Ogłoszenia
Instal Grunt

– Z ustaleń interweniujących na miejscu funkcjonariuszy oraz na podstawie nagrania z videorejestratora ustalono, że sprawcą zdarzenia jest 59-letni mieszkaniec gm. Doruchów – relacjonuje  st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. – Kierując samochodem marki Audi, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi na obszarze niezabudowanym, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia bocznego z jadącym prawidłowo pojazdem marki BMW, którym kierowała 28-letnia mieszkanka gm. Grabów nad Prosną. 
Każdym z pojazdów oprócz kierowców podróżowali też pasażerowie. Do szpitala trafili obaj kierujący oraz pasażerka audi. Na szczęście żadne z tych osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie. RED

fot. KP PSP w Ostrzeszowie

 

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski