Ogłoszenia
Instal Grunt

Tenisiści UKS-u Piast Poprava Ostrzeszów intensywnie przygotowują się do dużej ilości startów indywidualnych oraz drużynowych we wrześniu oraz październiku.

Rozgrywki dzieci i młodzieży

Regularne treningi dzieci oraz starty w turniejach okolicznościowych to część przygotowań do zbliżających się zaległych Mistrzostw Wielkopolski. Młodzi zawodnicy i zawodniczki biorą również udział w obozach szkoleniowych. Ostrzeszowscy tenisiści we wrześniu zakwalifikowali się do udziału w aż czterech imprezach mistrzowskich:

5 września – Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów (Krzyż Wielkopolski)

6 września – Mistrzostwa Wielkopolski Żaków (Poznań)

12 września – Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów (Poznań)

13 września – Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików(Poznań)

Już niedługo start ligi

Ostrzeszowscy zawodnicy w sezonie 2020-2021 po raz pierwszy w historii klubu wystąpią w rozgrywkach 2 oraz 3 ligi. Klub poznał już wstępny terminarz rozgrywek ligowych. Drugoligowi zawodnicy rozpoczną sezon 12-ego września od meczów wyjazdowych z Polonią Śmigiel i Błękitni Niechłód. Szczególnie trudnym przeciwnikiem będzie drużyną ze Śmigla, która bardzo wzmocniła się i przez wielu jest uważana za głównego faworyta do wygrania ligi. Po raz pierwszy przed własną publicznością UKS Piast Poprava wystąpi dopiero 25-ego października. Do Ostrzeszowa zawitają wtedy drużyny MKTS-u Opalenica oraz KRS Fairplayce Invest House Plus Poznań. Zawodnicy UKS Piast Poprava II Ostrzeszów zainaugurują rozgrywki 3 ligi od spotkania ze Startem Gostyń. Mecz odbędzie się w Ostrzeszowie 4-ego października.

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski