Drift na Rynku w Mikstacie zakończył się dla 18-letniego kierowcy opla utratą prawa jazdy. To jednak nie koniec problemów mieszkańca gm. Mikstat.  Jego sprawa trafi do sądu, gdzie dowodem będą nagrania z kamer monitoringu.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

31 stycznia bieżącego roku dzielnicowy z Posterunku Policji w Mikstacie otrzymał informację o spowodowaniu innego niż kolizja zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez kierującego pojazdem marki opel, mieszkańca gminy Mikstat – relacjonuje Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. – Aby zweryfikować treść zgłoszenia zabezpieczono monitoring miejski, po przejrzeniu którego ujawniono, że 25 stycznia o godz. 21:55 18-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym marki Opel poprzez wprowadzenie pojazdu w kontrolowany poślizg na ul. Rynek w miejscowości Mikstat zmusił kierującego pojazdem marki renault do gwałtownego hamowania celem uniknięcia zderzenia się pojazdów.

Na początku lutego 18-latkowi przedstawiono zarzut popełnienia wykroczenia oraz zatrzymano mu uprawnienia do kierowania pojazdami. To jednak nie koniec kłopotów, mężczyzna za brawurową jazdę będzie musiał odpowiedzieć przed sądem. RED

Ogłoszenia
J3M