Ogłoszenia
Instal Grunt

W najbliższą sobotę (11 listopada) czeka tenisistów stołowych UKS-u Piast Poprawa Ostrzeszów bardzo ważny mecz. Na własnym parkiecie (ul. Sportowa 10) o godz. 14.30 zmierzą się z drużyną TTcup.com KS Polonia Kielce. W chwili obecnej goście mają trzy punkty mniej niż ostrzeszowscy tenisiści i z dorobkiem 4 punktów zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli.

Przypomnijmy jednak, że kielczanie w poprzednim sezonie zajmowali czołowe miejsca w pierwszoligowej rywalizacji. Część zawodników nadal reprezentuje tę drużynę. W kieleckim zespole występuje chociażby reprezentant Polski w kategorii juniorów Marcel Błaszczyk. Świetny sezon zalicza również Damian Kreft, który na razie może pochwalić się 69% skutecznością na 1 stole. Skład zespołu uzupełniają: pochodzący z Ukrainy Gennadi Zakładnyi oraz Jakub Kuźmicz, Dawid Jadam i Adam Duch.

Sobotni mecz będzie miał duży wpływ na układ tabeli. Obecnie wiele zespołów ma zbliżoną ilość punktów, a do zakończenia pierwszej rundy pozostały jeszcze 4 spotkania. Przypomnijmy, że obecnie ostrzeszowianie zajmują 5 miejsce posiadając 7 punktów w ligowej tabeli. Do miejsca na podium tracimy jednak tylko 2 punkty. Zapraszamy na mecz i bardzo liczymy na wsparcie wiernych, ostrzeszowskich kibiców. Jak zawsze dla wszystkich przygotowaliśmy darmowy poczęstunek oraz loterię fantową.

                                                                                                                                                      UKS Piast Poprawa Ostrzeszów

Ogłoszenia
Zielony Ogród