Ogłoszenia
Stolarz Lempert

W rozgrywanych w Stambule Mistrzostwach Europy, które trwały od 25 sierpnia do 3 września Marcin Raszewski zdobył brązowy medal. Dla wychowanka trenera Radosława Radomskiego droga do uczestnictwa w tegorocznych Mistrzostwach Europy była długa.

W marcu został Mistrzem Wielkopolski, następnie doskonale spisał się w Mistrzostwach Polski, gdzie zdobył złoty medal, a to otworzyło mu drogę do Kadry Narodowej full-contact. Podczas zgrupowań kadrowych, najpierw w Węgrowie, a później w Zakopanem musiał przekonać do siebie trenera kadry Włodzimierza Trzeciaka, aby ten wystawił go do składu Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy.

W Stambule Marcin mógł pokusić się o lepszy kolor medalu. W pojedynku o wejście do finału nieznacznie uległ reprezentantowi gospodarzy. 

Podium kategorii -60kg full-contact junior młodszy:

1. Mykola Tkachuk (Ukraina)

2.Yusuf Yildrim (Turcja)

3.Marcin Raszewski (Polska)

3. Mahammadtaghi Karimli (Azerbejdżan)

Drużynowo Reprezentacja Polski full-contact zajęła 1 miejsce w klasyfikacji! 

Marcin Raszewski dołączył do grona zawodników z naszego klubu, którzy wracali z medalami z imprez międzynarodowych. To m.in: Szymon Dwornikowski, Tomasz Przybylski, Radosław Radomski, Olga Michalska, Anna Stawirej, Weronika Szymczak, Mateusz Kupijaj, Norbert Olek, a we wcześniejszych latach działania naszego klubu mistrzowie Mariusz Ziętek, Robert Ziętek czy Michał Botkiewicz. 

źródło: Kick Boxing Club Poprawa

Ogłoszenia
J3M