Zakażenie koronawirusem potwierdzono u trzech pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Mikstacie. Magistrat pracuje w ograniczonym zakresie.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Decyzją burmistrza Henryka Zielińskiego od 19 października podstawową formą komunikacji z Urzędem jest kontakt korespondencyjny: telefoniczny, listowny, e-mailowy czy też przez platformę ePUAP i platformę Cyfrowego Urzędu. Wszelkie wnioski i podania można składać w skrzynce podawczej, znajdującej się przy wejściu do budynku. – W sprawach tego wymagających – bezpośrednia obsługa interesantów będzie prowadzona przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności i po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty – informuje burmistrz.

Powodem zmiany organizacji pracy urzędu są pozytywne wyniki na obecność koronawirusa u trzech pracowników, którzy zostali objęci izolacją. Po tej informacji wszystkie pomieszczenia urzędu przeszły dezynfekcję i ozonowanie. Ostatecznie burmistrz zaproponował wszystkim urzędnikom możliwość przebadania się na COVID-19, z tej możliwości skorzystały tylko dwie osoby. RED

fot. freepik.com

Ogłoszenia
J3M